img

Консультування

Консультування

Аукціонний дім Goldens надає своїм клієнтам послуги консультування під час підбору предметів мистецтва. Підбираючи твір мистецтва до колекції, фахівці Goldens проконсультують:

 • які автори та твори користуються попитом на ринку;
 • які предмети цікаві з огляду на інвестиційну складову;
 • хто з молодих авторів є перспективним на даний момент тощо.

Під час підбору творів мистецтва для інтер’єрів квартир, будинків, ресторанів, готелів та інших приміщень фахівці Goldens запропонують варіанти оформлення залежно від бюджету та уподобань замовника, проконсультують, які твори пасують під стиль інтер’єру на етапі його розробки або вже для готових інтер’єрів, беручи до уваги поточне розміщення меблів, освітлення, висоту стелі та інші фактори. Комунікацію щодо оформлення інтер’єрів фахівці Goldens здійснюють як безпосередньо із замовниками, так і з дизайнерами та архітекторами. Оформити заявку на підбір творів в інтер’єр можна тут

Сучасний стиль життя диктує нові переваги у предметах, які ми даруємо. Мистецтво у всіх його проявах (картина, графічна робота, скульптура, фотографія) є популярним цінним подарунком, який не має строку давності та не втрачає актуальності. Аукціонний дім Goldens виділяє підбір подарунків як окремий напрям, оскільки такий подарунок – це не просто річ, а насамперед емоція, яка завжди буде нагадувати про подію або про людину, яка її подарувала. Фахівці Goldens проконсультують і підберуть варіанти з огляду на побажання клієнта та бюджет. Твір мистецтва може стати чудовим доповненням інтер’єру та вдалою інвестицією.

Усі твори мистецтва, які пропонуються аукціонним домом, ми супроводжуємо сертифікатом, який є підтвердженням походження твору. Це означає, що твір пройшов відбір у наших фахівців, багаторівневу перевірку справжності та якості та внесений до бази даних Goldens, що також є підтвердженням і аргументом для страхування та отримання документів для переміщення предмета до інших країн світу, якщо це дозволено законодавством України.

Арт-банкінг

«Арт-банкінг» – це послуга аукціонного дому Goldens за рекомендаціями клієнтам, в які саме твори мистецтва їм вигідніше інвестувати капітал, щоб у майбутньому за бажанням їх можна було б реалізувати з прибутком.

Колекціонування живопису та предметів антикваріату завжди було прерогативою людей із високим статусом у суспільстві та витонченим смаком. Перші колекціонери мистецтва з’явилися ще за часів античності, а в епоху Відродження колекціонування стало справою державного значення: правителі змагалися у значущості та пишалися величчю своїх колекцій. Сьогодні арт-ринок має безліч різних пропозицій, проте розібратися в тому, що має справжню цінність крім візуальної складової, може або людина, яка давно занурена у професійний світ мистецтва, або фахівці, які довго працюють із мистецтвом. Аукціонний дім Goldens працює в Україні з 2004 року і за час своєї діяльності сформував сотні колекцій із рідкісних та унікальних творів, оформив велику кількість інтер’єрів, провів понад сотню масштабних проєктів. Ми працюємо як із класичним мистецтвом 18-20 століть, так і з сучасним українським мистецтвом 1980-2020 років.

Сьогодні з появою цивілізованого інституту ціноутворення (аукціонні доми, галереї) професійне мистецтво, окрім своєї естетичної функції, розглядається як потужний і високоприбутковий предмет інвестування.

Експерти Goldens, покладаючись на професійний досвід і стан арт-ринку на поточний момент, враховуючи переваги та бюджет клієнта, сформують інвестиційний портфель, що складається з предметів живопису провідних українських митців ХІХ-ХХІ століть.

Ця послуга розрахована як на корпоративних, так і на приватних інвесторів. Спектр послуг, що пропонуються, різноманітний та охоплює такі галузі:

 • консультування щодо формування колекцій інвестиційної якості;
 • аналіз колекцій або окремих предметів мистецтва;
 • консультації з питань підбору колекцій, управління та довгострокового підтримання їхньої цінності;
 • підбір творів мистецтва для інвестиційного портфеля;
 • експертиза справжності твору мистецтва;
 • реставрація та зберігання.

Аналіз тенденцій ринку предметів мистецтва у співпраці з провідними експертами дає можливість нам адекватно оцінювати вартість творів мистецтва на поточний момент, що підтверджується динамікою продажів того чи іншого митця на українських і міжнародних аукціонах. Це дає можливість клієнту оперативно управляти портфелем, що складається з предметів мистецтва, забезпечуючи окрім високої художньої цінності збільшення інвестицій.

Формування колекції

Формування колекції – процес, якому фахівці Goldens приділяють особливу увагу, супроводжуючи кожного клієнта індивідуально. Ми пропонуємо комплексний підхід у формуванні портфеля за напрямами: класичний, післявоєнний, сучасне мистецтво, скульптура.

Фахівці Goldens нададуть повний спектр послуг для формування колекції:

 • консультація з питань підбору творів;
 • аналіз ситуації на ринку (локальному/світовому) та рекомендації щодо придбання робіт;
 • підбір і продаж інвестиційно привабливих творів;
 • аналіз робіт, що пропонуються, – перевірка провенансу, участь у виставках та аукціонах, експертиза робіт;
 • оформлення та реставрація творів;
 • гарантія вигідної ринкової вартості;
 • підтримання цінності колекції;
 • управління потенційними продажами творів із колекції;
 • регулярні рекомендації та пропозиції щодо доповнення колекції;
 • підготовка необхідних документів для вивезення за кордон (якщо це не обмежено законодавством України).

Формуючи колекцію з Goldens, ви серед перших отримуєте доступ до пропозицій рідкісних і унікальних творів мистецтва, що дає можливість зібрати унікальну колекцію музейного рівня.

Контакти

Михайло Василенко
Михайло Василенко
Директор аукціонного дому «Goldens», мистецтвознавець, експерт, куратор
Юлія Черниш
Юлія Черниш
Спеціаліст аукціонного дому «Goldens», мистецтвознавець, куратор
Катерина Щербакова
Катерина Щербакова
Спеціаліст аукціонного дому «Goldens», мистецтвознавець, куратор
Задати питання

Контакти

Михайло Василенко
Михайло Василенко
Директор аукціонного дому «Goldens», мистецтвознавець, експерт, куратор
Юлія Черниш
Юлія Черниш
Спеціаліст аукціонного дому «Goldens», мистецтвознавець, куратор
Катерина Щербакова
Катерина Щербакова
Спеціаліст аукціонного дому «Goldens», мистецтвознавець, куратор

Як подати заявку

Якщо ви власник твору мистецтва, художник, колекціонер або галерист і бажаєте продати роботи через канали продажу аукціонного дому Goldens, вам необхідно заповнити онлайн-форму. Goldens безкоштовно оцінює твори, придатні для продажу у нас.

Як це працює

Аукціонний дім Goldens на постійній основі проводить аукціони колекційного мистецтва, виставки-продажі, а також працює з клієнтами у приватних продажах.

Фахівці Goldens оцінюють запропонований твір, виходячи з критеріїв: автентичність, рідкісність і цінність твору, актуальний попит на роботи автора на ринку, інвестиційна привабливість предмета, його параметри та техніка, провенанс (історія володіння, участь у виставках, публікації).

Після оцінювання твору представники Goldens зв’яжуться з вами, нададуть експертну оцінку вартості, обговорять оптимальний канал продажу та умови співпраці.

Які переваги продажу через Goldens

Аукціонний дім Goldens – лідер на арт-ринку України, який надає свої послуги з 2004 року.

За час своєї діяльності Goldens провів понад 50 аукціонів, 50 виставкових проєктів і поповнив понад 1000 українських та зарубіжних приватних колекцій.

Goldens розвиває різні відділи мистецтва – класичне мистецтво, післявоєнне мистецтво (андеграунд), сучасне та тиражне мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, фотографія.

FAQ

Надіслати деталі
та зображення

Експертиза та оцінювання

Аукціонний дім Goldens пропонує своїм клієнтам послуги з оцінювання та візуальної експертизи творів мистецтва, а також сприяє проведенню технологічної та візуальної експертизи найкращих залучених незалежних експертів України

Наші фахівці мають багаторічний досвід у сфері образотворчого та декоративного мистецтва класичного та сучасного періодів, тому ми завжди готові допомогти з експертизою та визначенням вартості творів мистецтва

Для всіх творів мистецтва, придбаних через аукціонний дім Goldens шляхом аукціонного або приватного продажу, видається Сертифікат аукціонного дому, який підтверджує оригінальність і справжність предмета, що є також підтвердженням провенансу предмета (походження з аукціонного дому Goldens). Сертифікат аукціонного дому має 3-ступінчастий захист і внутрішню нумерацію та каталогізацію

На більшість творів класичного мистецтва, представлених на аукціонах і приватних продажах Аукціонного дому Goldens, крім Сертифіката аукціонного дому, часто надається пакет незалежних експертиз (візуальної, хіміко-технологічної).

Маючи власний досвід, ми також надаємо послуги з професійного оцінювання творів мистецтва. Часто люди, які мають шедеври, що дісталися у спадок або подарунок, навіть не підозрюють про їхню історичну та матеріальну цінність. Аукціонний дім Goldens радий запропонувати допомогу як щодо адекватного оцінювання твору, виходячи з економічної ситуації арт-ринку, так і подальшого продажу цікавих та унікальних творів мистецтва

Дизайнерам і архітекторам

Наповнення творами мистецтва навколишнього простору є сучасною тенденцією в Україні, що прийшла до нас із західних країн. Інтер’єри, в яких використовуються твори мистецтва, набувають унікальних рис, підкреслюючи ексклюзивність і неповторність інтер’єру, доповнюючи дизайн важливими акцентами. Аукціонний дім Goldens забезпечує комплексний підхід у питаннях оформлення інтер’єрів і підбору живопису, графіки та скульптури.

Підбір творів мистецтва в інтер’єр потребує особливого підходу. Разом із клієнтом і дизайнером ми підбираємо роботи на смак замовника, беручи до уваги стилістику та колірну палітру інтер’єру, висоту стін, освітлення. Це може бути як картина, так і скульптура, фотографія, графічна робота або інсталяція. Аукціонний дім Goldens має великий досвід в оформленні як класичних, так і сучасних інтер’єрів житлових та офісних приміщень, готелів і ресторанів. Ми також можемо запропонувати доповнити ландшафт парковою скульптурою або інсталяцією. Ми працюємо з провідними скульпторами та маємо у своєму портфоліо багато унікальних скульптур, створених у камені, бронзі, сталі та інших матеріалах.

У процесі довгострокового партнерства з дизайнерами та архітектурними компаніями ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці.

Щоб залишити заявку на підбір творів мистецтва в інтер’єр або ландшафт, заповніть, будь ласка, форму.

Завантажити презентацію для клієнтів

Заявка на підбір
творів мистецтва
Goldens
вул. Первомайського, 4 01133 Київ
+380 44 240 95 32 [email protected]