img

Підбір творів/подарунків

Підбір творів/подарунків

Працюючи з виставковими та аукціонними проєктами, Goldens на постійній основі займається підбором творів під приватні замовлення. Якщо ви у пошуках твору конкретного автора, бажаєте підібрати ексклюзивний подарунок, облаштовуєте інтер’єр або бажаєте інвестувати кошти в перспективний твір мистецтва, вам достатньо заповнити електронну форму на сторінці праворуч, і фахівці аукціонного дому Goldens у найкоротші строки проконсультують вас і запропонують найкраще з творів мистецтва за вашим запитом.

Підбираючи твори мистецтва, ми не обмежуємося предметами, що є в наявності, а завжди шукаємо ексклюзивні предмети з огляду на побажання та бюджет замовника. Це можуть бути мальовничі картини, графічні роботи, фотографія, домашня та паркова скульптура як українських, так і зарубіжних митців. На відміну від аукціонної ціни на предмети мистецтва, яка формується виходячи з попиту на роботу, у процесі приватних продажів ціни на предмети фіксовані та озвучуються одночасно з пропозицією твору.

Спираючись на багаторічний досвід і високий експертний рівень фахівців Goldens, ми формуємо умови для довгострокових відносин, супроводжуючи кожну роботу сертифікатом аукціонного дому та необхідними експертизами на твір. У сертифікаті вказується вся доступна інформація про твір, включно із її відомим провенансом, участю у виставках та публікаціями. Своєю чергою наш сертифікат є підтвердженням походження твору, який пройшов багаторівневу перевірку та експертизу і внесений до бази даних Goldens, що також є підтвердженням і аргументом для страхування та отримання документів для переміщення предмета до інших країн світу, якщо це дозволено законодавством України.

Заявка на підбір
творів мистецтва
Фото
Розміри творів
Оберіть можливі категорії
Приблизний бюджет усіх творів ($)
Goldens
вул. Первомайського, 4 01133 Київ
+380 44 240 95 32 [email protected]